BEYAZ GECELER RUSYA TURLARI

BEYAZ GECELER RUSYA TURLARI

ST.PETERSBURG (3) & MOSKOVA (3)

Türk Hava Yolları ile

6 Gece 7 Gün Kesin Hareket

 

Rezervasyon
1,299 1,429 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İSTANBUL ST.PETERSBURG

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 08.30’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK sefer sayılı uçuşu ile 10.55’te hareket. Yerel saat ile 14.15’de St.Petersburg’a varış ( uçuş süresi 3 ssat 20 dk ) ve karşılanma. Özel otobüsümüzle şehir gezisi. Gezimizde; Nevsky Caddesi, Puşkin Anıtı, AvroraGemisi,HermitageMüzesi,MoskovskayCaddesi,KazanKatedrali,Kanlı Kilise ve Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir Gezisi sonrası otelimize transfer ve oda dağılımı,serbest dinlenme. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Rus Revüsü ve Rus Kaberesi turumuza katılabilir (60 Euro – Yemekli) Geceleme otelimizde.

2.Gün St. PETERSBURG

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstraolarak düzenlenecek Hermitage Müzesi turuna katılabilirler (45 Euro). Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmiştir.Öğleden sonra arzu eden misafirlerimize NEVA Tekne gezisini sunabiliriz.Tur bitimi otelimize dönüş ve serbest zaman. Akşam serbest zaman Geceleme otelimizde. ( ÜnlüRestuarnatStranagoff akşam yemeği için önerebiliriz.)

3.Gün St. PETERSBURG

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstraolarak sunulanPushkin Kasabası ve Petergoff Sarayıturuna katılabilirler (80 Euro).Çarlık dönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor. Petergoff Sarayı, Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık saraydır. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Tur bitimiserbest zaman ve geceleme otelimizde.

4.Gün ST.PETERSBURG MOSKOVA

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılması. Özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Aeroflot Havayollarının SU15G sefer sayılı uçuşu ile saat 13.05’de Moskova’ya hareket. Saat 14.20’de Moskova’ya varış.Özel otobüsümüzle panoramik şehir turuna başlıyoruz.Turumuzda; Tverskaya Caddesi, Moskova Nehri, Poklonnoya Tepesi, ünlü Bosoi Tiyatrosu, Kızıl Meydan ve Kremlin Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra otelimize transfer,oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Rus Gecesi turumuza katılabilir (40 Euro). Geceleme otelimizde.

5.Gün MOSKOVA

Sabah kahvaltısı veserbest zaman. Arzu eden misafirlerimizekstraolarak sunulanMoskova Metrosu, Arbat Caddesi ve Nazım Hikmet Mezarlığı turuna katılabilirler. (40 Euro). Turumuz ünlü şairimiz Nazım Hikmet’in mezarını gezerek başlıyor. Aynı zamanda Rus tarihinde yer edinmiş önemli insanların da mezarlarını görüyoruz. Ardından hemen hemen tüm Dünya’nın en güzel dekore edilmiş metrosu olarak kabul ettiği Moskova Metrosu ile devam ediyoruz. Her gün milyonlarca kişinin taşındığı bu sanat harikası metro sizi de kendisine hayran bırakacak. Metrodan Arbat Caddesi’nde ayrılıyoruz. Moskova’nın en büyük ve en ünlü caddesinde alışveriş ve kahve keyfi için serbest zaman. Tur bitimi otelimize transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Moskova nehrinde tekne turumuza katılabilirler (30 Euro). Tur bitimi otele transfer. Geceleme otelimizde.

6.Gün MOSKOVA

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Kremlin turuna ve ‘Borodino Panorama Müzesi’ turuna katılabilir (55 Euro). 12. yy’da yaptırılan Moskova’nın yanısıra Rusya’nın da simgesi haline gelen Kremlin gezimizde 2 ayrı katedrali gezeceğiz. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.(akşam yemeği Moskova Tekne Gezisi ile önerebiliriz.)

7.Gün MOSKOVA İSTANBUL

Sabah kahvaltısı son hazırlıklar,serbest zaman. Özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayollarının sefer sayılı uçuşu ile saat 14.50’de İstanbul’a hareket. Saat 18.00’daİstanbul’a varış. Gezimizin ve servislerimizin sonu.

Not: Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport numaraları, ev adres,/telefon numarası ve 2 adet 35x45 arka beyaz fonlu vesikalık resim/ pasaport alınış ve geçerlilik ve doğum tarihi bilgilerinin unutulmamasını önemle rica ederiz.

Not: Ekstra geziler 20 kişi oluştuğunda organize edilmektedir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Türk Havayolları ile İstanbul-St.Petersburg& St. Moskova-İstanbul uçak biletleri
 • Moskova/St Petersburg arası Hızlı Tren ile ulaşım
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
 • 4*merkez otellerde 6 gece oda & kahvaltı konaklamalar,
 • Havaalanı / otel / havaalanı transferler,
 • Moskovave St Petersburg yarım günlük panoramik şehir turları,
 • Profesyonel Türkçe Lokal rehberlik hizmetleri.
 • Seyahat sigortası
 • Vize ücreti ve servis bedeli

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ 

 • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
 • Yurtdışı çıkış harcı /Vize Ücretleri ve servisleri
tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.