KİEV TURLARI

KİEV TURU

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile 3 Gece

 

Rezervasyon
495 595 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İSTANBUL KİEV

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 06.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın ile TK 457 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.10’da Kiev’e hareket. Saat 09.15’de Kiev Borispol Havalimanına varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Turumuz esnasında; Vladimirskaya Caddesi üzerinden Merkez Opera ve Bale Binasından sonra Altın Kapı önünden geçip, Aya Sofya meydanında serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman bitiminde özel otobüsümüz ile Dostluk Heykeli'nin bulunduğu Dostluk Tepesi'nden hareket ve burada 20 dk. fotoğraf molamız var. Buradan Kiev'in en eski semti Padol semtinden ve Başbakanlık, Parlamento Binası ve Kiev'deki 240 yıllık silah fabrikasının önünden geçerek, Kiev'in kurucularının heykeli önünde 10 dk. başka bir fotoğraf molası veriyoruz. Mola bitimi Mihaylovski Meydanı'na hareket ve Mihaylovski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli gezilerek, otobüsle Andrevski yokuşuna geçiliyor. Burada da 40 dk.lık alış veriş molası veriyoruz. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.Gün KİEV

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Pecarska Lavra Manastırı Turuna katılabilirler. Manastır eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Kuruluşu XI yy. ortalarıdır. Tarih içinde manastırın kapladığı arazi 27 hektarı bulmuştur. İki kısımdan oluşmaktadır, üst kısım ve alt kısım. Günümüzde manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde taş yapı, 6 tanesi yerin altındaki mağaralarda bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış azizlerin gömüldüğü mezarlık olarak kullanılmaktadır. Bu azizler kutsal kişi olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Ayrıca manastırın içinde Güzel Sanatlar Müzesi ve dünyada başka bir eşi olmayan Mikro Minyatür Müzesi bulunmaktadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün KİEV

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek II. Dünya Savaş Müzesi turuna katılabilirler. II. Dünya Savaşı zaferi anısına yapılmış olan müze açık ve kapalı olmak üzere 2 kısımdan oluşmaktadır. Turumuz esnasında; açık hava kısmında ölümsüz ateş, ikinci dünya savaşında kullanılan silah envanteri ve vatan ana heykeliyle zafer gününde tören yürüyüşünün yapıldığı toplu bataryalı yürüyüş yolu bulunmaktadır. Kapalı kısım ise vatan ana heykelinin altında bulunan iki katlı müze kısmıdır ve burda ikinci dünya savaşına ait belgeler, resimler ve katliamlarda kulanılan araçlar sergilenmektedir. Tur bitimi sebest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Çernobil Müzesi Turuna katılabilirler. Turmuz esnasında; o döneme ait belgeler, gazete haberleri, mektuplar ve fotoğraflar bulunuyor. Tur bitimi otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

4.Gün KİEV ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek nehir turuna katılabilirler. Tur bitimi özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 460 sefer sayılı uçuşu ile 21.00’de İstanbul’a hareket. Saat 00:20’de İstanbul’a varış. Gezimizin ve servislerimizin sonu. 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  • Türk Havayolları ile İstanbul –Kiev– İstanbul ekonomik sınıf uçuşları
  • Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli
  • Havaalanı otel havaalanı transferleri
  • Kiev panoramik şehir turu / Türkçe Lokal Rehberlik
  • 4* merkez otellerde 3 gece oda+kahvaltı dahil konaklama
  • Seyahat sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

  • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
  • Yurtdışı çıkış harcı bedeli
tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.