KUZEY İSPANYA BASK ve CASTİLLA TURU

KUZEYİSPANYA BASK ve CASTİLLA TURU

Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün

TAM PANSİYON ve GEZİLER Dahil.!

“Madrid-Lerma-Burgos-Covarrubia-Santa Domingo De Silas-San Sebastian-Guetaria-Bilbao-Santillana-Comillas-San Vicenta-Ovieda-Leon-Avilla-Segovia”

 

Rezervasyon
1,495 1,795 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İSTANBUL MADRİD-LERMA-BURGOS

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 05:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1857 sefer sayılı uçuşu ile 07:15’de hareket. Yerel saat ile 10:40’daMadrid Barajas Hava Limanına varışve karşılanma. Özel otobüsümüzle 17.Yüzyil Ortaçağ Şehri olan Lerma’ya geçiyoruz. Yaklaşık iki saatlik yolculuğumjzdan sonra Lerma’da rehber eşliğinde yürüyüş ve gezimizden sonra Burgos’avarış.Otelimize yerleşme ve dinlenme.Akşamyemeği,gecelemeBurgos otelinizde.

2.Gün BURGOS-COVARRUBIA-SANTA DOMINGO DE SILOS-BURGOS

Sabah kahvaltısı ve Burgos şehir gezisi.İspanya’nın en önemli Katedrallerinden biri olan; Dünya Mirası Listesinde yer alan 1567’de tamamlanan Santa Maria de Burgos Katedrali ziyaretinden ve şehir gezimizden sonra öğleden sonra ortaçağ köyü Covarrubias sokaklarında gezip ortça çağın en önemli sembollerinden biri olan kültür ve bilgeliği temsil eden Santa Domingo Silas Manastırını ziyaret ediyoruz.Tam gün süren bölge gezimizden sonra otelimize dönüş.Akşamyemeği,geleme otelinizde.

3.Gün BURGOS-SAN SEBASTIAN-GUETARIA-BİLBAO

Sabah Kahvaltısı ve otelimizden ayrılış İspanya’nın kuzeyine doğru yolcculuğumuz devam ediyor. Yaklaşık iki saatlik konforlu yolcluğumuzdan sonra ilk durağımız San Sebastian.Muhteşemplajları,Festivalleri ile ünlü bu kartpostal şehri yakından tanıyoruz.Ayrıca 25 kilometre uzağımızda bulunan bir başka muhteşem köy Guetaria’yı ziyaret ediyoruz.Tam gün sürecek gezimizin bitimi ve Bilbao’ya hareket.Yaklaşık bir saatlik yolculuğumuzdan sonra Bilbao otelimize varış,odalarımıza yerleşme ve dinlenme.Akşamyemeği,geceleme otelinizde.

4.Gün BİLBAO-SANTANDER-SANTILLANA

Sabah kahvaltısı ve Bilbao şehir gezisini tamamlayıp Avrupa’nın en önemli Modern Sanat Müzelerinden biri olan Guggenheim Müzesini ziyaret ediyoruz.Müze ziyaretimizden sonra ilk durağımız Santander.20.yüzyılın başlarına kadar Kraliyet Yazlık yeri ve aynı zamanda Castilla bölgesinin en önemli liman kentlerinden biri olması ile tanınır.Gezimizin ikinci durağı ise Santillana.Bu orta çağ şehrinde rehberimiz eşliğinde yürüyüş gezisi yapıyor,mimari ve tarihi yapıları yakından tanıyoruz.Gezi bitimi otelimize yerleşme. Akşam yemeği,geceleme otelinizde. şehir

5.Gün SANTILLANA-COMILLAS-SAN VICENTA DE LA BARQUERA-OVIEDO-LEON

Sabah kahvaltısı ve manzaralı yollar eşliğinde Comillas bölgesinde eski taş binaları,BalıkçıLimanı,ModernGaudi Sarayı (19.yy) gördükten sonra San Vincente De la Barquera gezintisi ve fotoğraf molası.Panaromşk gezintiden sonra Oviedo’yageçiş;öğleden sonra şehir gezisi ve Hristiyanlık tarihinin önemli başkentlerinden Leon’avarış.Akşamyemeği,geceleme otelimizde.

6.Gün LEON-AVILLA

Sabah kahvaltısı ve ünlü muhteşem LeonGothic Katedrali ve St.Isidora Kilisesi görüldükten sonra Avilla’yaharaket.Avillavarışı,otelimize yerleşme. Akşam yemeği, geceleme otelimizde.

7.Gün AVILLA-SEGOVIA-MADRİD

Sabah kahvaltıdan sonra OrtaÇağ şehri Avilla gezisi yapılacaktır.Gezi sonrası Segovia’ya yaklaşık bir saatlik yolculuğumuz olacak. Segovia ;Ünlü AlcazarKales ziyareti ve panaromik şehir gezisi yapıldıktan sonra Madrid’e haraket,otelimize yerleşme,akşamyemeği,serbest zaman.Geceleme otelimizde.

8.Gün MADRİD İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ve Madrid Şehir tanıtım gezisi. Gezimizde<; Plaza de Espane,Kraliyet Sarayı, GranVia, Plaza Mayor,Puerto Del Sol görülecek yerlerden bazılarıdır. Şehir gezisinden sonra Özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 1860 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:15’de İstanbul’a hareket. Saat 23:30 daİstanbul’a varış. Gezimizin ve servislerimizin sonu.

NO

NOT: *Gezimiz maksimum 15- 26 kişi organize edilmektedir. *Öğle Yemekleri gezi esnasında alınacaktır.( TOPLAM 6 ADET Öğle yemeği ) *Akşam yemekleri otel ve bölgesel restoranlarda alınacaktır.( TOPLAM 7 akşam Yemeği ) *Her misafirimize İspanya Ülke/Gezi kitapçığı ücretsiz verilecektir. *Gruplara özel fiyat uygulanır.Min.15 kişi

****Fiyatlarımıza; Vize ücreti,Yurt dışı çıkış harcı,yemeklerdekiiçecekler,bahşişler,dahil değildir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  • Türk Havayolları ile İstanbul-Madrid-İstanbul uçak biletleri
  • Tüm Transferler, Konforlu Özel Otobüsümüzle şehir/Bölge gezileri
  •  Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
  • 4* Otellerde 7 gece/8 gün konaklama
  • Sabah Kahvaltıları,Öğle Yemekleri ve Akşam Yemekleri
  • Programda adı geçen geziler,ziyaretler ve giriş ücretleri
  • Tecrübeli Rehberlik Hizmetleri
  • Seyahat sigortası

****Fiyatlarımıza; Vize ücreti,Yurt dışı çıkış harcı,yemeklerdekiiçecekler,bahşişler,dahil değildir.

tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.