LVİV GEZİSİ

LVİV

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

3 Gece-4 Gün..

 

Rezervasyon
425 510 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İSTANBUL LVİV

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 06.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın ile TK 0441 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.10’da LVIV’e hareket. Saat 09.10’da Lviv Danylo Hayltskyi Havalimanına varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Turumuz esnasında; Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, Poltva Nehri, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı, Antik kentin kalbi Rynok Meydanında dört köşe olan çeşmeler ve Town Hall’da 65 metre yükseklikte Liviv’in hoş manzarasının da görülebileceği ve 150 yıldır bulunan saat kulesi, Latin Gotik Katedral, Barok Katedraller, Bernardines, Cizvitler ve Dominicans, ünlü Golden Rose Sinagogu, muhteşem şehir surları görülecek yerler arasındadır.Öğleden sonra Otelimize yerleşme ve serbest zaman.

2.Gün LVİV 

Sabah kahvaltısı ve arzu eden misafilerimize Ekstra öğle yemekli (Altın Nal) Olesky ve Pidhirtsi Şato Turu. (45.EUR Lviv’in yaklaşık 70 Kilometre dışında bulunan ve orijinal halleri XVIII ve XIX yy’dan günümüze kadar korunmuş olan bu şatolarda adeta geçmişe, şövalye dönemine bir yolculuk yapıyoruz. Bu turda Viyana kuşatmasında haçlı ordularının komutanlığını yapan Jan Sobiesky’nin doğduğu evi görüp tarihe tanıklık edeceksiniz. Tur sonrası otele dönüş. Akşamınız serbest Lviv şehir merkezinde bulunan ilginç restoran ve mekanlarda akşam yemeği yiyebilir, yürüyerek bu güzel ortaçağ şehrini keşfetmeye devam edebilirsiniz. Akşamüzeri otelimize dönüş,serbest zaman. Geceleme otelimizde

3.Gün LVİV

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimize ekstra bölge gezilerini önerebiliriz. Ayrıca Lviv sokaklarında hoşça vakit geçirebilir ve alış veriş yapabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4.Gün LVİV ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman,özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 0444 sefer sayılı uçuşu ile 21.20’da İstanbul’a hareket. Saat 00.30’da İstanbul’a varış. Gezimizin ve servislerimizin sonu.

NOT;

***Vize uygulaması yoktur.  6 ay geçerli pasaport yada yeni çipli Kimlikler ile çıkış yapılabilir.

***Ekstra geziler minimum 15 kişi katılımla organize edilmektedir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  • Türk Havayolları ile İstanbul –Lviv– İstanbul ekonomik sınıf uçuşları
  • Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli
  • Havaalanı otel havaalanı transferleri
  • Lviv panoramik şehir turu / Türkçe Lokal Rehberlik Hizmetleri
  • Belirtilen merkezi otellerde 3 gece oda+kahvaltı dahil konaklama
  • Seyahat sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

  • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
  • Yurtdışı çıkış harcı bedeli
tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.