Metin Demirer ile Birlikte St. PETERSBURG GEZİSİ

St. PETERSBURG

02 EYLÜL & 28 EKİM

“Metin Demirer ile Birlikte 4 Gece 5 Gün”

Rezervasyon
895 985 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.GünİSTANBUL ST.PETERSBURG

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 08.30’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 401 sefer sayısı ile 11.00’da St.Petersburg’a uçuş, yerel saatle 14.20’’de St.Petersburg varış. Uçuşumuz 3 saat 20 dakika sürecektir. Karşılanma ve Nevsky Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisi, Moskovskay Caddesi, Kazan Katedrali, Kanlı Kilise ve Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir gezisi sonrası otelimize transfer ve oda dağılımı yapılacak. Dinlenme. Akşam yemeği için buluşma. Konaklama otelimizde.

2.Gün ST.PETESRBURG

Sabah kahvaltısından sonra tam gün gezi; Ünlü Hermitage Müzesi ziyareti; . Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmiştir. Gezi sonrası Neva Nehrinde tekne gezintisi. Öğle yemeği gezi esnasında alınacaktır. Gezi sonrası Otelimize transfer, dinlenme. Akşam yemeği için buluşma. Konaklama otelimizde.

3.Gün St. PETERSBURG

Sabah kahvaltısından sonra tam gün Pushkin Kasabası ve Petergoff Sarayı gezisi. Çarlık dönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor. Petergoff Sarayı, Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık saraydır. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Öğle yemeği gezi esnasında. Geziden sonra otelimize dönüş, serbest zaman. Akşam yemeği için buluşma. Konaklama otelimizde.

4.Gün St. PETERSBURG

Sabah kahvaltısından sonra St.Petersburg Yürüyüş Gezisi. Nevsky caddesinde ve tarihi sokaklarda alış veriş imkânı ve tarihte çok önemli yeri olan ünlü Kanlı Kilise ziyareti. Öğle yemeği gezi esnasında alınacaktır. Öğleden sonra Puskhin Cafe ’de tatlı ve kahve ikramından sonra otelimize dönüş. Dinlenme. Akşam Gala yemeği.( müzik-şov ).Konaklama otelimizde.

5.Gün St. PETERSBURG İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası son hazırlıklar ve özel aracımızla ile havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 402 sefer sayısı ile 15:15’de İstanbul’a hareket. Yerel saatle 18.45’de İstanbul’a varış. Uçuş süresi 3 saat 30 dakika sürecektir. Gezimizin ve servislerimizin sonu.

OTELLERİMİZ (4* )

HOLIDAY INN MOSKOVASKY VOROTA vb.

NOT;

***Ücretsiz E-Vize uygulaması

***Gezi boyunca Türkçe Rehberlik.

***Yemeklerde alınacak içecekler dahil değildir.

***Yurt Dışı Çıkış Harcı ve şahsi harcamalar,otel ekstraları servislerimize dahildir.

***Gezimiz 25 kişi ile sınırlıdır.

***Rehberlik Hizmetleri İstanbul’dan başlamaktadır.

 

 

HIPPO SERVİSLERİMİZ

  • İstanbul-St.Petersburg-İstanbul Türk Hava Yolları uçak biletleri
  • Hava Limanı vergileri
  • Tüm Transferler
  • 4**** Otelde Konaklama Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  • Tüm Akşam Yemekleri / Gala Yemeği Öğle yemekli belirtilen tüm geziler
  • Rehberlik Hizmetleri Otel Şehir/ Turist Vergileri
  • Seyahat Sigortası
  • Seyahat Kiti

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

  • Ekstra turlar,kişiselharcamalar,Otel ekstraları
  • Yurtdışı çıkış vergisi 15 TL
tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.