METİN DEMİRER İLE KİEV GEZİSİ

KİEV

25 HAZİRAN /17 EYLÜL

“Metin Demirer ile Birlikte 3 Gece 4 Gün”

Rezervasyon
595 655 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İSTANBUL KİEV

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 10.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın ile TK 1255 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.15’de Kiev’e hareket. Yerel Saat 14.10’da Kiev Borispol Havalimanına varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile Otelimize transfer, oda dağılımı ve serbest zaman. Akşam yemeği için 19:00’da buluşma ve özel aracımızla Restoran transferi. Gece serbest zaman, Konaklama otelimizde.

2.Gün KİEV

Sabah kahvaltısı ve özel aracımızla panoramik şehir turu için 10:00’de hareket. Turumuz esnasında; Vladimirskaya Caddesi üzerinden Merkez Opera ve Bale Binasından sonra Altın Kapı önünden geçip, Aya Sofya meydanında serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman bitiminde özel otobüsümüz ile Dostluk Heykeli'nin bulunduğu Dostluk Tepesi'nden hareket ve burada 20 dk. fotoğraf molamız var. Buradan Kiev'in en eski semti Padol semtinden ve Başbakanlık, Parlamento Binası ve Kiev'deki 240 yıllık silah fabrikasının önünden geçerek, Kiev'in kurucularının heykeli önünde bir fotoğraf molası veriyoruz. Mola bitimi Mihaylovski Meydanı'na hareket ve Mihaylovski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli gezilerek, otobüsle Andrevski yokuşuna geçiliyor. Alış veriş molası Öğle yemeği gezi esnasında alınacaktır. Akşam yemeği için 19:00’da buluşma ve özel aracımızla Restoran transferi. Gece serbest zaman, konaklama otelimizde.

3.Gün KİEV

Sabah kahvaltısı ve II. Dünya Savaş Müzesi turuna katılabilirler. II. Dünya Savaşı zaferi anısına yapılmış olan müze açık ve kapalı olmak üzere 2 kısımdan oluşmaktadır. Turumuz esnasında; açık hava kısmında ölümsüz ateş, ikinci dünya savaşında kullanılan silah envanteri ve vatan ana heykeliyle zafer gününde tören yürüyüşünün yapıldığı toplu bataryalı yürüyüş yolu bulunmaktadır. Kapalı kısım ise vatan ana heykelinin altında bulunan iki katlı müze kısmıdır ve burda ikinci dünya savaşına ait belgeler, resimler ve katliamlarda kulanılan araçlar sergilenmektedir. Gala Yemeği Buddha Bar & Lounge da alınacaktır. Yemek sonrası isteyen misafirlerimiz Buddha Bar Lounge bölümünde eğlence imkanı bulabilirler. Gece serbest. Konaklama otelimizde.

4.Gün KİEV ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Özel aracımız ile havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 1256 sefer sayılı uçuşu ile 15.05’de İstanbul’a hareket. Yerel Saat 17.10’da İstanbul’a varış. Gezimizin sonu.

OTELLERİMİZ (4* )

President Hotel / Alfavito Hotel

RESTAURANTLARIMIZ

Pervak / Musafir  / Opannas / Brasil Grill / Buddha Bar vb.

NOT;

***Vize uygulaması yoktur.  6 ay geçerli pasaport yada yeni çipli Kimlikler ile çıkış yapılabilir.

***Gezi boyunca Türkçe Rehberlik.

***Yemeklerde alınacak içecekler dahil değildir.

***Yurt Dışı Çıkış Harcı ve şahsi harcamalar servislerimize dahildir.

***Gezimiz 25 kişi ile sınırlıdır.

HIPPO SERVİSLERİMİZ

 •  İstanbul-Kiev-İstanbul Türk Hava Yolları uçak biletleri
 •  Hava Limanı vergileri
 •  Tüm Transferler
 •  4**** Şehir Merkezi Otelde Konaklama
 •  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
 •  Akşam Yemekleri / Gala Yemeği
 • Öğle yemekli Şehir Gezisi
 • II. Dünya Savaşı Müze gezisi ve ziyareti 
 • Rehberlik Hizmetleri 
 • Otel Şehir/ Turist Vergileri 
 • Seyahat Sigortası 
 • Seyahat Kiti
tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.