MİNSK GEZİSİ

MİNSK GEZİSİ

BELAVIA Havayolları Tarifeli Seferi ile 3 Gece-4 Gün..

 

Rezervasyon
595 655 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İSTANBUL MİNSK

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 09.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra BELAVIA Havayolları’nın ile B2 784 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.30’da Belarus Başkenti Minsk’e hareket. Saat 13.55’de Minsk Havalimanına varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Turumuz esnasında; ünlü Kırmızı Kilise,Ulusal Sanat Müzesi,Karl Marks Sokakları,Şehir Kapısı,Özgürlük Meydanı,Belediye binası görülecek yerlerden bazılarıdır. Gezi sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

2.Gün MİNSK

Sabah kahvaltısı ve arzu eden misafilerimize II.Dünya Savaşı tarih müze ziyaretini sunabiliriz.( 25.EUR ) Alman İşgalciler ile mücadeleyi hatırlatan bu müzesi Belarus’un en önemli müzesidir.Öğleden sonra ise ekstra olarak sunulan Stalin Hattı Gezisi (25.EUR) Minsk bölgesinin en önemli Tarihi yerlerinden biri olan bu bölgeyi yakında görebileceksiniz.Akşam üzeri otelimize dönüş,geceleme otelimizde. Arzu eden misafilerimize Minsk Gecesi ve akşam yemeği programını ektsra olarak sunabiliriz.

3.Gün MİNSK

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman.Arzu eden misafirlerimize ekstra olarak sunulan Öğle yemekli ve aktiviteli Duditki Folkor Köyü ve bölgesini sunabiliriz.(45.EUR ) Akşamüzeri otelimize dönüş,geceleme otelimizde.

4.Gün MİNSK ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman,özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra BELAVIA Havayolları’nın B2 783 sefer sayılı uçuşu ile 13.10’da İstanbul’a hareket. Saat 15.40’da İstanbul’a varış. Gezimizin ve servislerimizin sonu.

NOT;

***Vize uygulaması yoktur.  6 ay geçerli pasaport ile çıkış yapılabilir.

***Ekstra geziler minimum 15 kişi katılımla organize edilmektedir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  • BELAVIA Havayolları ile İstanbul –Minsk– İstanbul ekonomik sınıf uçuşları
  • Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli
  • Havaalanı otel havaalanı transferleri
  • Minsk panoramik şehir turu / Türkçe Lokal Rehberlik Hizmetleri
  • Belirtilen otellerde 3 gece oda+kahvaltı dahil konaklama
  • Seyahat sigortası
  • Belarus Zorunlu Sigorta

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

  • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
  • Yurtdışı çıkış harcı bedeli
tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.