MOSKOVA TURLARI

RUSYA

MOSKOVA TURU

AEROFLOT Hava Yolları ile 3 gece-4 Gün

Anıtlar,Görkemli Meydanlar, Şehre Hayat Veren Parklar ve Muhteşem Metrosu ile

 

Rezervasyon
895 $ 985 $ /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İSTANBUL MOSKOVA

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 10.00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Aeroflot Hava Yolları SU 2131 sefer sayısı ile 12.30’daMoskova’ya ’ uçuş, yerel saatle 16:00’’daMoskova varış.Uçuşumuz 2 saat 55 dakika sürecektir. Karşılanma ve size özel aracımızlaşehir gezisi.Tverskaya Caddesi, Moskova Nehri, Poklonnoya Tepesi, ünlü Bosoi Tiyatrosu, Kızıl Meydan ve Kremlin Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra otelimize transfer,oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman.

2.Gün MOSKOVA

Sabah kahvaltısı, Aru eden misafirlerimize Moskova Metrosu, Arbat Caddesi ve Nazım Hikmet Mezarlığı turu.(40.EUR )Turumuz ünlü şairimiz Nazım Hikmet’in mezarını gezerek başlıyor. Aynı zamanda Rus tarihinde yer edinmiş önemli insanların da mezarlarını görüyoruz. Ardından hemen hemen tüm Dünya’nın en güzel dekore edilmiş metrosu olarak kabul ettiği Moskova Metrosu ile devam ediyoruz. Her gün milyonlarca kişinin taşındığı bu sanat harikası metro sizi de kendisine hayran bırakacak. Metrodan Arbat Caddesi’nde ayrılıyoruz. Moskova’nın en büyük ve en ünlü caddesinde alışveriş ve kahve keyfi için serbest zaman. Sokak Ressamlarından kendi portrenizi yaptırmayı unutmayınız. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün MOSKOVA

Sabah kahvaltısı ve arzu eden misafirlerimizeKremlin turu.(45.EUR )12. yy’da yaptırılan Moskova’nın yanısıra Rusya’nın da simgesi haline gelen Kremlin gezimizde 2 ayrı katedrali gezeceğiz.Öğleden sonra rehber eşliğinde ünlü ve ödüllü Zaryadye Parkı ve yürüyüş gezisi yapıyoruz.(25.EUR).Akşam arzu eden misafirlerimize akşam yemekli Rus Gecesini önerebiliriz.(55.EUR ) Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman

4.Gün MOSKOVA İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası son hazırlıklar ve özel aracımızla ile havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Aeroflot Hava Yolları SU 2132sefer sayısı ile 14:15’deİstanbul’a hareket. Yerel saatle 17.55’de İstanbul’a varış. Uçuş süresi 3 saat 15 dakika sürecektir.Gezimizin ve servislerimizin sonu.

NO

NOTLAR; Rezervasyon esnasında Misafirlerin TC Kimlik/Pasaport Numaraları,Ev yada İş adresleri ve Doğum Tarihleri ve cep telefonlarının tarafımıza gönderilmesi rica olunur. Vize için 2 adet arkası beyaz fonlubiyometrik (35X45)resim,Misafirin ev/iş adresi cep telefon numaraları gerekmektedir. Pasaportun minimum 9 ay geçerli olması,minimum 2 adet boş vize sayfası olması gerekmektedir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  • AeroflotHavayolları ile İstanbul-Moskova-İstanbul Uçuşlar,
  • Havalimanı vergileri
  • 4****otellerde 3 gece 4 Gün Oda kahvaltı Konaklama
  • Özel Araç ile tüm transferler / Türkçe Rehberlik hizmetleri
  • Şehir Tanıtım gezisi
  • Açık Büfe Sabah kahvaltılar
  • Seyahat sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

  • Ekstra turlar,kişiselharcamalar,Otel ekstraları
  • Yurtdışı çıkış vergisi 15 TL / Vize işlem ve ücreti (150.USD )
tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.