RUSYA & BALTIK KIYILARI CRUISE

BEMBEYAZ GECELER

RUSYA & BALTIK KIYILARI CRUISE

MOSKOVA (2)-ST. PETERSBURG (3) - PRİNCESS ANASTASIA GEMİ (3)

“PRİNCESS ANASTASIA - ST.PETERSBURG - TALLIN - STOCKHOLM - HELSİNKİ”

Türk Hava Yolları ile 8 Gece 9 Gün

 

Rezervasyon
1,695 $ 1,949 $ /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İSTANBUL - MOSKOVA

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 09.00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 413 sefer sayısı ile 07.50’de Moskova’ya ’ uçuş, yerel saatle 10:40’’da Moskova varış. Uçuşumuz 2 saat 55 dakika sürecektir. Karşılanma ve size özel aracımızlaşehir gezisi.Tverskaya Caddesi, Moskova Nehri, Poklonnoya Tepesi, ünlü Bosoi Tiyatrosu, Kızıl Meydan ve Kremlin Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra otelimize transfer,oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.Gün MOSKOVA

Sabah kahvaltısı vearzu eden misafilerimize ekstra Moskova Metrosu, Arbat Caddesi ve Nazım Hikmet Mezarlığı turu.(40.EUR)Turumuz ünlü şairimiz Nazım Hikmet’in mezarını gezerek başlıyor. Aynı zamanda Rus tarihinde yer edinmiş önemli insanların da mezarlarını görüyoruz. Ardından hemen hemen tüm Dünya’nın en güzel dekore edilmiş metrosu olarak kabul ettiği Moskova Metrosu ile devam ediyoruz. Her gün milyonlarca kişinin taşındığı bu sanat harikası metro sizi de kendisine hayran bırakacak. Metrodan Arbat Caddesi’nde ayrılıyoruz. Moskova’nın en büyük ve en ünlü caddesinde alışveriş ve kahve keyfi için serbest zaman. Sokak Ressamlarından kendi portrenizi yaptırmayı unutmayınız. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün MOSKOVA - ST.PETERSBURG ( HızlıTren )

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar,özel otobüsümüzle istasyaona transfer ve hızlı tren ile St.Petersburg’ahareket.Yaklaşık 4 saat süren yolculuğumuzdan sonra varış,karşılanma ve şehir gezisi.Gezide;Nevsky Caddesi, Puşkin Anıtı, AvroraGemisi,HermitageMüzesi,MoskovskayCaddesi,KazanKatedrali,Kanlı Kilise ve Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir Gezisi sonrası otelimize transfer ve oda dağılımı,serbest dinlenme. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Rus Revüsü ve Rus Kaberesi turumuza katılabilir (60 Euro – Yemekli) Geceleme otelimizde.

4.Gün ST.PETERSBURG

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstraolarak düzenlenecek Hermitage Müzesi turuna katılabilirler (45 Euro). Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmiştir.Öğleden sonra arzu eden misafirlerimize NEVA Tekne gezisini sunabiliriz.Tur bitimi otelimize dönüş ve serbest zaman. Akşam serbest zaman Geceleme otelimizde.

5.Gün St. PETERSBURG

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstraolarak sunulanPushkin Kasabası ve Petergoff Sarayıturuna katılabilirler (65.Euro).Çarlık dönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor. Petergoff Sarayı, Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık saraydır. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Tur bitimiserbest zaman ve geceleme otelimizde.

6.Gün ST.PETERSBURG - TALLIN (GEMİ /PRİNCESS ANASTASIA)

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman.Öğleden sonra buluşma ve özel otobüsümüzle St.Petersburg Limana transfer ve PrincessAnastasia Gemisine yerleşme.Akşam 19:00’da hareket. Akşam yemeğimiz ve geceleme gemimizde. Geminin sunmuş olduğu aktiviterelerinden yararlanma imkanı. ( Geceklübü,Cafe-Bar,Sinemavsvs )

7.Gün TALLIN - STOCHOLM (GEMİ / PRINCESS ANASTASIA)

Sabah Tallinvarışı,kahvaltımızdan sonra Rehber eşliğinde özel otobüsümüzle Tallinpanaromikşehir gezisi. Şehir gezisinden öğleden sonra gemiye dönüş. Akşam Stockholm’e hareket. Akşam yemeği ve geceleme gemimizde. Gemi aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.

8.Gün STOCKHOLM - HELSİNKI (GEMİ-PRINCESS ANASTASIA)

Sabah Stockholm varışı,kahvaltımızdan sonra rehber eşliğinde özel otobüsümüzle Stockholm şehir gezisi.Şehir gezisinden sonra gemiye dönüş.AkşamHlesinki’yeharaket.Akşam yemeği ve geceleme gemimizde.Gemi aktivitelerinden yararlanabilrisiniz.

9.Gün HELSINKI - İSTANBUL

Sabah Helsinki varışı,kahvaltımızdan sonra gemiden ayrılış.Rehber eşliğinde şehir tanıtım gezisi.Geziden sonra özel otobüsümüzle Helsinki Hava Limanına transfer.Bagaj,bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1764 sefer sayısı ile 19:00’da İstanbul’a uçuş.22.25 İstanbul’a varış.(Uçuş süresi 3 saat 25 dk ) Gezimizin ve servislerimizin sonu

 • Ekstra geziler minimum 15 kişi ile organize edilmektedir.
 • Gemide Değişik alternatifte kabinler mevcut olup;müsaitlik durumuna göre fiyat farkı ile organize edebiliriz.
 • İlave yatak Rezervasyonu Gemide Müsaitlik durumuna göre değişebilmektedir. Lütfen sorunuz.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Türk Havayolları ile İstanbul-Moskova &Helsinki-İstanbul uçak biletleri
 • Hızlı tren ile Moskova/St Petersburg arası ulaşım
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
 • 4*otellerde oda & kahvaltı konaklamalar,
 • Havaalanı / otel / Liman / İstasyon transferleri,
 • Moskova,St Petersburg,Tallin,Stockholm ve Helsinki Şehir Gezileri
 • PRINCESS ANASTASIA Gemisinde Standart Kabinlerde 3 gece Yarım Pansiyon Konaklama.( Sabah ve akşam yemekleri)
 • Gezi Boyunca Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Kişisel harcamalar,
 • Yurt Dışı Çıkış harcı,
 • Ekstra Geziler
 • Vize ücretleri
tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.