RUSYA MOSKOVA GEZİSİ

RUSYA

MOSKOVA GEZİSİ

Türk Hava Yolları ile 3 gece 4 gün

22 MAYIS & 23 MAYIS RAMAZAN BAYRAMI

“KIZIL MEYDAN & GUM MAĞAZALARI GEZİSİ DAHİL”

Rezervasyon
499 588 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İSTANBUL MOSKOVA

İstanbul YeniHavalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 08.30’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 417 sefer sayısı ile 11.05’de Moskova’ya ’ uçuş, yerel saatle 13.05’’de Moskova varış.Uçuşumuz 2 saat 50 dakika sürecektir. Karşılanma ve size özel aracımızlaşehir gezisi.Tverskaya Caddesi, Moskova Nehri, Poklonnoya Tepesi, ünlü Bosoi Tiyatrosu, Kremlin Surları görülecek yerler arasındadır.Panaromik gezi sonrası ünlü Kızıl Meydanda rehber eşlğinde yürüyüş ve Gum Mağazaları ziyareti yapılacaktır.Gezi sonrası otelimize transfer,oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.Gün MOSKOVA

Sabah kahvaltısı ve arzu eden misafirlerimize ekstra Tam GünMoskova Metrosu, Arbat Caddesi-Nazım Hikmet Mezarlığı ve ünlü İzmailova Market Kültürelturu.( 50.EUR ) Turumuz ünlü şairimiz Nazım Hikmet’in mezarını gezerek başlıyor. Aynı zamanda Rus tarihinde yer edinmiş önemli insanların da mezarlarını görüyoruz. Ardından hemen hemen tüm Dünya’nın en güzel dekore edilmiş metrosu olarak kabul ettiği Moskova Metrosu ile devam ediyoruz. Her gün milyonlarca kişinin taşındığı bu sanat harikası metro sizi de kendisine hayran bırakacak. Metrodan Arbat Caddesi’nde ayrılıyoruz. Moskova’nın en büyük ve en ünlü caddesinde alışveriş ve kahve keyfi için serbest zaman. Gezi sonrası ünlü İzmailova Market Kültürel etkinlik ziyaretinde hoşça vakit geçireceksiniz. Etkinlik sonrası otelimize dönüş.Geceleme otelimizde.

3.Gün MOSKOVA

Sabah kahvaltısı ve arzu eden misafirlerimize ekstra ünlü Kremlin turu.12. yy’da yaptırılan Moskova’nın yanısıra Rusya’nın da simgesi haline gelen Kremlin gezimizde 2 ayrı katedrali gezeceğiz..Kapsamlı gezimizden sonra Öğleden sonra rehber eşliğinde ünlü ve ödüllü Zaryadye Parkı ve yürüyüş gezisi yapıyoruz. (45.EUR ) Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimize ekstra akşam yemekli Rus Gecesi-Şov ve programı sunabiliriz. (75.EUR ) Geceleme oetlimizde.

4.Gün MOSKOVA İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası son hazırlıklar ve özel aracımızla ile havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 418 sefer sayısı ile 14:50’deİstanbul’a hareket. Yerel saatle 18.00’da İstanbul’a varış. Uçuş süresi 2 saat 50 dakika sürecektir.Gezimizin ve servislerimizin sonu.

 NOTLAR;

 • Rezervasyon esnasında Misafirlerin TC Kimlik/Pasaport Numaraları,Ev yada İş adresleri ve Doğum Tarihleri ve cep telefonlarının tarafımıza gönderilmesi rica olunur.
 • Vize için 2 adet arkası beyaz fonlu biyometrik (35X45)resim,Misafirin ev/iş adresi cep telefon numaraları gerekmektedir.
 • Pasaportun minimum 9 ay geçerli olması,minimum 2 adet boş vize sayfası olması gerekmektedir.
 • Vize uygulaması değişklik gösterirse misafirlerimize minimum 30 gün öncesinden bilgi verilecektir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Türk Havayolları ile İstanbul-Moskova-İstanbul Uçuşlar,
 • Havalimanı vergileri
 • 4****otellerde 3 gece 4 Gün Oda kahvaltı Konaklama
 • Özel Araç ile tüm transferler / Özel Türkçe Rehberlik hizmetleri
 • Panaromik Şehir Gezisi ve İzmailova Market
 • Açık Büfe Sabah kahvaltıları
 • Seyahat sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 •  Ekstra turlar,kişisel harcamalar,Otel ekstraları
 • Yurtdışı çıkış vergisi 15 TL / Vize Ücreti
tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.