RUSYA St. PETERSBURG GEZİSİ

RUSYA

“St. PETERSBURG”

Türk Hava Yolları ile 3 gece 4 Gün

22 & 23 MAYIS RAMAZAN BAYRAMI GEZİSİ 

“HERMITAGE MÜZE GEZİSİ DAHİL”

Rezervasyon
599 706 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İSTANBUL ST.PETERSBURG

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 08.30’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 401 sefer sayısı ile 11.00’da St.Petersburg’a uçuş, yerel saatle 14.20’’de St.Petersburg varış.Uçuşumuz 3 saat 20 dakika sürecektir. Karşılanma ve panoramik şehir turu; Nevsky Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisi,Moskovskay Caddesi,Kazan Katedrali,Kanlı Kilise ve Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır.Panaromik gezimiz esnasında Ünlü Hermitage Müzesi ziyareti; . Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmiştir. Gezi sonrası Otelimize transfer,dinlenme.Geceleme otelinizde

2.Gün ST.PETESRBURG

Sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimize Tam Gün Öğle yemekli Rusya Tarihinde önemli yeri olan Peter & Paul Katedrali,Kanlı Kilise ve Neva Nehrinde tekne gezisini ekstra olarak sunabiliriz.(65.EUR ) Öğle yemeği ünlü Stranagoff Restoranında alınacaktır.http://en.stroganoffgroup.ru/Akşamüzeri otelimize dönüş,serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimize Akşam yemekli Rus Gecesi-Şov ve programını ekstra olarak sunabiliriz.(75.EUR )

3.Gün St. PETERSBURG

Sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimize ekstraPushkin Kasabası ve Petergoff Sarayı gezisi.( 75.EUR )Çarlık dönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor. Petergoff Sarayı, Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık saraydır. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Geziden sonra otelimize dönüş,serbest zaman. geceleme otelimizde.Akşam arzu eden misafirlerimize ünlü Marinsy Tiyatrosunda Opera/Klasik Müizk gibi etkinlikleri sunabiliriz.

4.Gün St. PETERSBURG İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası son hazırlıklar ve özel aracımızla ile havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 402 sefer sayısı ile 15:15’deİstanbul’a hareket. Yerel saatle 18.45’de İstanbul’a varış. Uçuş süresi 3 saat 30 dakika sürecektir.Gezimizin ve servislerimizin sonu.

NOTLAR;

 • Rezervasyon esnasında Misafirlerin TC Kimlik/Pasaport Numaraları,Ev adresleri ve Doğum Tarihleri ve cep telefonlarının tarafımıza gönderilmesi rica olunur.
 • Vize için 2 adet arkası beyaz fonlu biyometrik (35X45)resim,Misafirin ev/iş adresi cep telefon numaraları gerekmektedir.
 • Pasaportun minimum 9 ay geçerli olması,minimum 2 adet boş vize sayfası olması gerekmektedir.
 • Vize uygulaması değişklik gösterirse misafirlerimize minimum 30 gün öncesinden bilgi verilecektir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Türk Havayolları ile İstanbul- St. Petersburg-İstanbul Uçuşlar,
 •  Havalimanı vergileri
 • 4****Otellerde 3 gece 4 Gün Oda kahvaltı Konaklama
 • Özel Araç ile tüm transferler / Özel Türkçe Rehber eşliğinde Geziler
 • Hermitage Müzesi Ziyareti
 • Açık Büfe Sabah kahvaltıları
 • Seyahat sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Ekstra turlar,kişisel harcamalar,Otel ekstraları
 • Yurtdışı çıkış harcı / Vize Ücreti
tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.