ST.PETERSBURG & BALTIK KIYILARI CRUISE

BEMBEYAZ GECELER

ST.PETERSBURG (3) &BALTIK KIYILARI CRUISE (3)

“PRİNCESS ANASTASIA- ST.PETERSBURG-TALLIN-STOCKHOLM-HELSİNKİ”

Türk Hava Yolları ile 6 gece 7 Gün

 

Rezervasyon
1,495 $ 1,719 $ /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İSTANBUL ST.PETERSBURG

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 09.00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 401 sefer sayılı uçuşu ile 11.00’da hareket. Yerel saat ile 14.20’de St.Petersburg’a varış ( uçuş süresi 3 ssat 20 dk ) ve karşılanma. Özel otobüsümüzle şehir gezisi. Gezimizde; Nevsky Caddesi, Puşkin Anıtı, AvroraGemisi,HermitageMüzesi,MoskovskayCaddesi,KazanKatedrali,Kanlı Kilise ve Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir Gezisi sonrası otelimize transfer ve oda dağılımı,serbest dinlenme. Arzu eden misafirlerimize ekstra sunulan Akşam yemekli Rus revüsü ve Kabare programı (60.EUR).Geceleme otelimizde

2.Gün St. PETERSBURG

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstraolarak düzenlenecek Hermitage Müzesi turuna katılabilirler (45 Euro). Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmiştir.Öğleden sonra arzu eden misafirlerimize NEVA Tekne gezisini sunabiliriz.Tur bitimi otelimize dönüş ve serbest zaman. Akşam serbest zaman Geceleme otelimizde.

3.Gün St. PETERSBURG

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstraolarak sunulanPushkin Kasabası ve Petergoff Sarayıturuna katılabilirler (65.Euro).Çarlık dönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor. Petergoff Sarayı, Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık saraydır. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Tur bitimiserbest zaman ve geceleme otelimizde.

4.Gün ST.PETERSBURG-TALLIN ( GEMİ / PRİNCESS ANASTASIA)

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman.Öğleden sonra buluşma ve özel otobüsümüzle St.Petersburg Limana transfer ve PrincessAnastasia Gemisine yerleşme.Akşam 19:00’da hareket. Akşam yemeğimiz ve geceleme konaklama.Geminin sunmuş olduğu aktiviterelerinden yararlanma imkanı. ( geceklübü,Cafe-Bar,Sinemavsvs )

5.Gün TALLIN-STOCHOLM ( GEMİ / PRINCESS ANASTASIA )

Sabah Tallinvarışı,kahvaltımızdan sonra Rehber eşliğinde özel otobüsümüzle Tallin şehir gezisi. Şehir gezisinden öğleden sonra gemiye dönüş. Akşam Stockholm’e hareket. Akşam yemeği ve geceleme gemimizde. Gemi aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.

6.Gün STOCKHOLM-HELSİNKI ( GEMİ-PRINCESS ANASTASIA)

Sabah Stockholm varışı,kahvaltımızdan sonra rehber eşliğinde özel otobüsümüzle Stockholm şehir gezisi.Şehir gezisinden sonra gemiye dönüş.AkşamHlesinki’yeharaket.Akşam yemeği ve geceleme gemimizde.Gemi aktivitelerinden yararlanabilrisiniz.

7.Gün HELSINKI-İSTANBUL

Sabah Helsinki varışı,kahvaltımızdan sonra gemiden ayrılış.Rehber eşliğinde şehir tanıtım gezisi.Geziden sonra özel otobüsümüzle Helsinki Hava Limanına transfer.Bagaj,bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1764 sefer sayısı ile 19:00’da İstanbul’a uçuş.22.25 İstanbul’a varış.(Uçuş süresi 3 saat 25 dk ) Gezimizin ve servislerimizin sonu.

 • Ekstra geziler minimum 15 kişi ile organize edilmektedir.
 • Gemide Değişik alternatifte kabinler mevcut olup; müsaitlik durumuna göre fiyat farkı ile organize edebiliriz.

 

 

 

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Türk Havayolları ile İstanbul-St.Petersburg&Helsinki-İstanbul uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
 • 4*Merkezi otellerde 3 gece oda & kahvaltı konaklamalar,
 • PRINCESS ANASTASIA 3 gece Standart Kabinlerde Yarım Pansiyon Konaklama ( sabah ve akşam yemekleri)
 • St.Petersburg,Tallin,Stockholm ve Helsinki Şehir gezileri
 • Gezi Boyunca Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Kişisel harcamalar 
 • Yurt Dışı Çıkış harcı 
 • Ekstra Geziler
 • Vize ücretleri
tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.